Son Dakika Haberleri
Başlangıç / Bilgi / Rüzgarın yolculuğu ile ilgili öykü

Rüzgarın yolculuğu ile ilgili öykü

Sponsorlu Bağlantılar

Rate this post

Rüzgarın yolculuğu ile ilgili öykü kısa

Rüzgarın Yolculuğu Öykü
Rüzgar tarladaki ekinlerin yanından geçti, çiftçilerin çalışırken şakalaşmalarına şahit oldu. Tarlanın yanındaki yeni yeni filizlenmiş çiçekleri okşadı. Bir yandan çalışan çiftçilerin yüzündeki teri sildi. Neşeyle eserek başka başka yerlere gitti. Derenin yanında sağa sola oynayan sazlara rastladı, o güzelim nilüferden bir tane aldı. Derede yüzen kuğunun yanına bıraktı ve suyu hafif okşayarak dalgalandırdı.Az gitti düz gitti dere tepe düz gitti. Sonbahar geldiğinde tohum tanelerini yeniden büyümeleri için onları savurdu ve gitmek istedikleri yere bıraktı. Bankta osuran bir ailenin arasına hafifçe eserek onları serinletti. Onları ferahlatarak güzel güzel eğlenmelerine yardım etti. Gezip dolaşıp tüm canlıların mutluluğu için esmeye devam etti.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımızdaki Tımar sisteminin Osmanlı devleti için sağladığı yararlar isimli yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz.

İlgini Çekebilir

Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? Söyleyiniz

Sponsorlu Bağlantılar Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? Söyleyiniz 1 (20%) 2 votes Haritalardan hangi amaçla yararlanılır? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.